Plocho - sutina Nučice 19.7.

2. srpna 2011 v 13:48 | Tereza |  Tréninkový denník
V úterý 19.7. jsme měli možnost vyzkoušet si nový terén nedaleko za Prahou.

Jednalo se o sklad mostních konstrukcí a různého stavebního materiálu. Celý objekt je poměrně velký a není v něm typická suť, zato se tam psíci při hledání docela proběhnou, proto to pojemnování plocho - sutina.

Ayla i já jsme zopakovali naše oblíbené chyby. Ale nemůžu si stěžovat, protože Ayla pracovala vcelku hezky, i když u jednoho úkrytu nepochopitelně zmatkovala a vzhledem k zcela netypickému materiálu (figurant zalezlý hluboko ve velkých kovových konstrukcích) se k němu nemohla dlouho trefit. Tou zmíněnou oblíbenou chybou bylo to, že já jsem ji poslala na první vyslání přímo směrem k ležící celtě a dalším věcem a ona, natěšená na to, až bude moct něco ohlásit, začala štěkat na celtu. Typicky kraťandovská chyba, štěkat na první věc, co se trochu podobá ukrytému figurantovi. Nutno říct, že Ayla štěkala jinak, než na figuranta a hned si svoji chybu uvědomila, takže doufám, že na zkoušce bych podobný projev poznala a neohlásila to jako falešňák.

Každopádně jsme byli moc rádi za nový terén a v nejbližší době si ho plánujeme zopakovat a tentokrát vše nafotit i pro případné další zájemce.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.