Ténink 15. a 16. 5.

19. května 2011 v 18:20 | Tereza |  Tréninkový denník
Minulý týden jsem se Ayle kvůlil nemoci nemohla věnovat, ale slíbila jsem jí alespoň trénink na neděli, takže jsem musela jet, antibiotika neantibiotika. Ayla je na tohle totiž hrozný pes, jak jí jednou něco slíbím, musím to dodržet, nebo by s ní nebyla řádná řeč;-)

Ayla si vedla docela dobře, jen v jednom místě trochu zaváhala a nechtěla jít hlouběji do terénu, ale i to byla možná spíš moje chyba. Figuranta jsem si totiž nevědomky poslala hned vedle stanu bezdomovců, kteří se motali kolem. Takže se opět potvrdilo, že Aylu rozhodí osoby pohybující se po terénu. Ale aspoň jí došlo, že když chodí, nejsou to figuranti a štěkat na ně nemá cenu. To je bohužel úskalí tréninku v přažských lesoparcích... Udělala jsem ještě jednu chybu, protože jsem neústupně vysílala Aylu někam, kde nikdo nebyl. Prostě se ještě mám co učit. Ale na to, že jsme trénovali v terénu, který byl dost těžký, hustě zarostlý, plný kopřiv a mokrý, tak to bylo hezké. Mohlo to tedy být i hezčí, ale i tak Ayla prokázala, že není žádná panenka a nezalekne se ani nepohodlí.

Hned druhý den jsme jeli trénovat do sutin do Hlubočep. Ayla pracovala dobře. Po sutině, pohyblivém materiálu i kolem děr se pohybuje moc hezky. Jen jsem zvyklá, že pracuje v trochu větším tempu.

Z ploch fotky nemám, ale ZDE mám pár fotek z Hlubočep, za něž děkuju Edovi;-)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.