Víkendové tréninky

7. dubna 2011 v 20:15 | Tereza |  Tréninkový denník
26.3 v sobotu jsme vyrazily na výcvik plošného vyhledání na Točnou. Krásně jsme si to užily, ale Ayle dal výcvik docela zabrat. Hlavně jsme se zase něco málo naučily a Aylu to trochu rozptýlilo z jejího hormonálního poblouznění.( Zase touží po štěňátkách a vyrábí jim mlíčko.)

Hned z tréninku jsme jeli na sraz klubu kolií, abychom viděli Aylinu rodinu. Z toho jsem ovšem měla radost hlavně já, protože jsem mohla pomuchlat Jejdu. Hned bych ho brala domů, kluka ušatýho. Aylu sraz tedy nenadchl, protože byla utahaná z hledání a navíc má teď z hormonů v mozku díru, takže se chovala drobet jako idiot;-)
Ayla s naší obětavou figurantkou:


V neděli Ayla musela být celý den doma, protože jsem měla školení první pomoci psům a potom jsem si na cvičáku potřebovala odpracovat pár brigádních hodin. Tento týden jsem to ale snad odčinila, protože jsme ji s Edou hned v sobotu ráno vzali na stopy. Jet doprostřed Českého krasu jen tak na otočku bylo přímo mučení, kras nás volal, fialový les jaterníku lákal k návštěvě. Stopa dopadla dost katastrofálně, ale hned v neděli jsme si spravili chuť. Ve stejném složení jsme jeli do Rokycan opět na plochy. Já jsem mohla vidět, jak vypadá skutečné dlouhodobé hledání, protože někteří zúčastnění trénovali na plošné atesty. Ayla jen tak na atesty nepůjde, takže si štěkla jen něco jednoduchého a měla z toho radost. Navíc se na tréninku objevila další kraťanda - Avantgarda Lerbynn. Tahle nohatá ušatá kráska byla moc šikovná, a tak doufám, že se ještě někde uvidíme

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.