Druhý krátkosrstý sraz

28. května 2010 v 8:47 | Tereza |  Co se dělo

Tentokrát jsme se vydali okupovat Divokou Šárku


V sobotu byla klubová výstava kólií, na kterou jsem se sice těšila, avšak bohužel jsem se na ní nestihla přihlásit, takže jsme sobotu trávili jako obvykle na cvičáku. Když už jsem si nemohla užít kraťandy na výstavě, svolala jsem jich pár na neděli. Na to, že jsem vše dala vědět jen dva dny předem, sešel se slušný počet šesti ksds (=krátká srst, dlouhý sosák). Kromě Šakala, Čendy, Indiho a Blacka jsme měli prominentního hosta, žamberku lenelku PT (Black a PT zde).

PeeTee
pt

Uprostřed trasy jsme měli malé zdržení. Projížděl okolo člověk a hledal svého psa. Slíbili jsme mu, že jestli ho najdem, zavoláme mu na číslo, které měl pes na obojku. Po chvíli jsme nenašli jeho psa, ale jeho mobil. Problém byl, že už mezitím někdo našel psa a volal nám na ten mobil. Takže pes se našel, ale ztratil se pán. Po chvíli jsme se spojili s přítelkyní pána, takže se mi všechny zúčastněné a ztracené podařilo nanavigovat na jedno místo.

PT celou dobu skvěle poslouchala nejen svojí dočasnou opatrovatelku Ladu, ale i kohokoliv jiného, takže přibíhala kdykoliv někdo z nás volal jiného psa.

Barevně jsme to měli pěkně rozdělené, od každé barvy dva kousky. Fotila hlavně Lada, protože mě se foťák rozbil a měla jsem s sebou náhradní, kterému se pro změnu vybily baterky po šesti fotkách.  Společnou fotku smečky hezky vyrovnané do řádky jsme dělali na docela frekventované cestě a lidi procházející okolo se zastavovali a my jsme mysleli, že nám jen nechtějí vlézt do záběru. Říkali jsme, že můžou jít, ale nešli. Usmívali se na ty naše chlupáče a několik jich vytáhlo mobil a začalo si je fotit. Ano ano, šest pózujících krásných psů relativně neznámého plemene je už docela zajímavá atrakce. Předkládám alespoň těch pár mých fotek a zde v galerii si můžete prohlédnout fotky od Lady.

Čendička se svým klasickým sladko-zasněným pohledem

čenda
Šakal - klasický usměvavý
šakal
Monika s Indim, PT a v pozadí schovaný Black
indi 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.