Mrazivá procházka ve slunečném dni

7. března 2010 v 22:04 | Tereza |  Co se dělo
Nechala jsem se zlákat nedělními slunečními paprsky, které mi pronikaly oknem do pokoje, narychlo se sbalila a vyrazila s Aylou do Šárky.

Neměly jsme domluvené žádné venčící sparingpartnery, ale byla jsem si skoro jistá, že někoho potkáme na místě. Dejvice jsou taková velká vesnice a lidi se psy se tu navzájem docela dobře znají. Sice jsme nepotkali naší známou Adinu, ale zato jsme potkali někoho, kdo si nás s Adinou spletl. Díky tomu jsem se dala do řeči s pánem s ovčákem, dozvěděla jsem se od něj spoustu kynologických zajímavostí a hlavně ho využila k tomu, aby nám dvakrát vystřelil z poplašňáku, zatímco budeme cvičit. Ayla mi udělala radost, protože si výstřelu vůbec nevšimla a chůze u nohy s očním kontaktem byla tedy naprosto bez poskvrnky. A proč tolik povyku kvůli výcviku? Zase trénujeme záchranařinu, takže svištíme po cvičáku a po sutinách a střílet budem co nejčastěji, aby nás na zkouškách nic nepřekvapilo.

Kromě toho jsme si potrénovaly nezdrhání za zvěří, protože jsme viděly všehovšudy pět srn (každou zvlášť) a jednoho zajíčka. Nedávno bych se s Aylou mohla rozloučit u první srny, ale asi opravdu dostává rozum a tak vůbec nelovila.

Nakonec procházky jsme potkaly pudlici s paní pudlovou. Musím se jim ale omluvit, protože ze slíbených fotek se dá použít jen těch pár, které si můžete prohlédnotu v tomto článku.
Někdy jsem měla problém orientovat se v tom, kde je jaká část pudla (tzv.jádro pudla)
"Co to tu máš za bambuli na zádech?"
Pudl vskutku královský
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.